PŘEDVÁNOČNÍ SETKÁNÍ V OÁZE

 
vanoce v oaze
 
 
 
 
 
MILÍ PŘÁTELÉ

co nejsrdečněji všechny zveme do OÁZY ZDRAVÉHO A ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA v Raškovicích. Zastavme se společně na chvíli na sklonku roku... Jak už je při těchto našich předvánočních setkáních tradicí, připravili jsme pro Vás program, kterým bychom Vás rádi příjemně naladili, nabídli kousek moudrosti dávných mistrů, ale i pobavili a rozveselili. Broňka už chystá ingredience na svůj vymazlený PUNČ, chybět nebude ani oblíbený STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ a mnohé další ...

TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ

VÁNOČNÍ JÓGOVÝ JARMARK

 
jarmark
 
 
 
 
Vážení a milí přátelé,

srdečně vás zveme na premiéru
 
VÁNOČNÍHO JÓGOVÉHO JARMARKU v KARAKALU.
 
pátek 13.12. - 16-19 hodin
sobota 14.12. - 10-17 hodin
 
Pojďme spolu pobýt, potěšit oko a možná i nakoupit pár drobností pro sebe či své blízké a přátele ... 
 
Těšíme se na setkání

DOTEKY NEDOTKNUTELNÉHO

 
orchard
Vážení a milí přátelé,

Lenka Kovalová připravila webové stránky na kterých nás zve a bude zvát do svého pestrého světa barev, výšek i hlubin pocitů, do krajiny fantazie i nepopsatelných hlubin vlastního nitra, v nichž se dotýká nedotknutelného ... na chvíli nás zpomalí a třeba i ten náš pohled stočí tam, kam se mnozí málokdy díváme a ten drahokam v nás pak nejsme sto uvidět ..
 

BESEDA V KNIHKUPECTVÍ KAPITOLA

 
Kapitola beseda realx
 
 
Máme úžasnou schopnost regenerace. Je k tomu zapotřebí jedna nezbytná podmínka - R E L A X A C E ... 
 
 
 
 
 
Vážení a milí přátelé,

v báječném knihkupectví KAPITOLA v Místku se 26. listopadu od 18 hodin bude konat setkání se Zdeňkem Šebestou a Lenkou Kovalovou s vyprávěním, besedou, ... 
Jste srdečně zváni.
Těšíme se na Vás ... 

ČAJ O PÁTÉ SE ZDEŇKEM ŠEBESTOU

 
Plakát Nic
 
 
Existují pouze dva dny v roce, kdy nemůžeme udělat vůbec nic. Jeden se jmenuje VČERA a druhý ZÍTRA. ...
 
 
 
 
 
Vážení a milí přátelé,

tradiční a oblíbený ČAJ O PÁTÉ s vyprávěním ZDEŇKA ŠEBESTY tentokrát na téma NIC NEKONČÍ, NIC NEUMÍRÁ aneb UMĚNÍ ŽÍT se koná v pátek 15. listopadu v našem jógovém sále ve Frýdku
Jste srdečně zváni.
Těšíme se na Vás ... 

LISTOPAD A PROSINEC V KARAKALU - POZVÁNKY

 
FESTIVAL FNO
"Není pravda, že máme málo času. Je ale pravdou, že ho hodně promarníme..." (Seneca)
 
 
Vážení a milí přátelé,

v letošním roce jsme pro Vás připravili ještě několik báječných aktivit, jsme moc rádi, že se všichni můžeme setkat se ZDEŇKEM ŠEBESTOU na tradičním a oblíbeném ČAJI O PÁTÉ (15.11.) s jeho vyprávěním o Životě  či na besedě v kouzelném knihkupectví KAPITOLA (26.11).
V předvánočním čase si pak můžete přijít vybrat oblíbené dárky pro své blízké, ale i pro sebe na VÁNOČNÍM JARMARKU (13.12.), který bude mít letosd premiéru.
VÁNOČNÍ SETKÁNÍ V OÁZE (20.12.) si u vás našlo svoji oblibu, tak věříme, že se  i letos opět setkáme v kouzelném prostředí vánočně laděné OÁZY při tradičně netradičním programu. 
 
 
Jste srdečně zváni.
Těšíme se na Vás ... 

SETKÁNÍ SE ZDEŇKEM ŠEBESTOU V ŘEPIŠTÍCH

 
REPISTE PRO SENIORY
 
 
"Ne každý, kdo má vrásky a šedivé vlasy dlouho žil. Mnohdy jen dlouho byl." (Seneca)
 
 
Vážení a milí přátelé,

Zveme vás na setkání se Zdeňkem Šebestou a jeho vyprávěním o tom, že i v pokročilém věku můžeme být zdraví a šťastní, o životní filosofii, pozitivním přístupu k životu a vizi dlouhověkosti. 
 
23. října 2019
od 15 hodin
ve společenském domě a restauraci U Máně
v Řepištích
 
 
Jste srdečně zváni.

PRODLOUŽENÝ VÍKEND NA MORÁVCE

 
beskydy
„Ať už si myslíš, že to dokážeš, nebo že to nezvládneš, pokaždé máš pravdu.“ (Henry Ford)
 
Vážení a milí přátelé,

Škola jógy KARAKAL Vás po několika letech co nejsrdečněji zve na PRODLOUŽENÝ VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ NA MORÁVCE, který pořádáme v termínu 3. - 6. 10. 2019 v Penzionu u přehrady MORÁVKA. Směsice jógové filosofie, relaxace a tělesných cvičení pro začátečníky i pokročilé. O své zkušenosti z oblasti životní filosofie, pozitivního přístupu k životu a vizi dlouhověkosti se s námi podělí ZDENĚK ŠEBESTA, tělesná cvičení budou zaměřena na problematiku páteře a principy zdravého pohybu. V průběhu semináře je možno dohodnout si osobní konzultace s učiteli jógy.
 
Jste srdečně zváni, těšíme se na Vás.
Učitelé a přátelé Školy jógy KARAKAL

PRAVIDELNÉ PODZIMNÍ KURZY

 
Lotos1b Custom
Milí přátelé,
srdečně Vás zveme ve čtvrtek 12. září od 16.00 do 18.00 hodin na ZÁPIS DO PODZIMNÍHO CYKLU PRAVIDELNÝCH TÝDENNÍCH KURZŮ JÓGY, Jógový sál, 9. ZŠ, E. Krásnohorské, ve Frýdku.
Přihlásit se můžete již nyní elektronickou přihláškou na těchto našich webových stránkách  www.joga-karakal.cz  nebo e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
KURZY ZAČÍNAJÍ V TÝDNU OD 16. září 2019
Bližší informace najdete zde.
V pondělky v 19.30 bude nadále probíhat zajímavý a oblíbený kurz RELAXAČNÍCH TECHNIK, tentokrát propojený s technikami dechu. OSTATNÍ KURZY jsou barevnou směsicí filosofie a praxe pro každého, kdo touží po rovnováze ve všech oblastech svého bytí, radosti ze života ... 
 
Na setkávání s vámi se moc těší 
kolektiv Školy jógy KARAKAL

AKREDITOVANÉ ŠKOLENÍ UČITELŮ JÓGY

Znak ÓM
20. - 22. září zahajujeme vstupním seminářem další cyklus akreditovaného školení pro kvalifikaci LEKTOR JÓGY II. TŘÍDY.
Kurz je zaměřen na hlubší rozšíření teoretických a praktických znalostí v oblasti jógy se zaměřením na RADŽA JÓGU. Účastníci školení budou prohlubovat vědomosti o jógových technikách, filosofii jógy, základech anatomie, fyziologie, psychologie, pedagogiky, hygieny sportu, principů zdravého pohybu, zdravého stravování i právních aspektů výuky jógy. Své celoživotní zkušenosti Vám budou předávat zkušení lektoři Zdeněk Šebesta (65 let jógové praxe), Lenka Kovalová (30 let jógové praxe), Mgr. Dana Mořkovská, MUDr. Ilona Paseková, MUDr. Zdena Šenšelová, Mgr. Petra Golová, Mgr. Anna Biolková, Bc. Lenka Chamrádová a další.
Výuka je rozložena do devíti víkendových seminářů o celkovém rozsahu nejméně 165 vyučovacích hodin, přičemž 9. seminář je věnován závěrečným zkouškám.
 
Přihlášky zasílejte do 1. září 2019. 
 
Více informací najdete v rubrice VZDĚLÁVÁNÍ UČITELŮ JÓGY.