ZIMNÍ KURZY, ZÁPIS 9. 1. OD 16 DO 18 HODIN, ZAČÍNÁME OD 13. 1.

 
kurzy
 MILÍ PŘÁTELÉ,
 
co nejsrdečněji všechny zveme do zimních kurzů. Novinkou v tomto čtvrtletí bude ve Frýdku RANNÍ PROTAŽENÍ s Petrem, v úterky v době 9.00 - 10.30 a po delší době na Vaše přání opět zařazujeme DYNAMICKÉ MEDITACE - středy 19.30 - 21 hodin. 
Věříme, že se k nám připojíte i v Oáze zdravého a šťastného života v Raškovicích. Ve Frýdku i v Raškovicích začínáme v týdnu od 13. ledna. Rozpis a přihlášky najdete:

PŘEDVÁNOČNÍ SETKÁNÍ V OÁZE

 
vanoce v oaze
 
 
 
 
 
MILÍ PŘÁTELÉ

co nejsrdečněji všechny zveme do OÁZY ZDRAVÉHO A ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA v Raškovicích. Zastavme se společně na chvíli na sklonku roku... Jak už je při těchto našich předvánočních setkáních tradicí, připravili jsme pro Vás program, kterým bychom Vás rádi příjemně naladili, nabídli kousek moudrosti dávných mistrů, ale i pobavili a rozveselili. Broňka už chystá ingredience na svůj vymazlený PUNČ, chybět nebude ani oblíbený STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ a mnohé další ...

TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ

VÁNOČNÍ JÓGOVÝ JARMARK

 
jarmark
 
 
 
 
Vážení a milí přátelé,

srdečně vás zveme na premiéru
 
VÁNOČNÍHO JÓGOVÉHO JARMARKU v KARAKALU.
 
pátek 13.12. - 16-19 hodin
sobota 14.12. - 10-17 hodin
 
Pojďme spolu pobýt, potěšit oko a možná i nakoupit pár drobností pro sebe či své blízké a přátele ... 
 
Těšíme se na setkání

DOTEKY NEDOTKNUTELNÉHO

 
orchard
Vážení a milí přátelé,

Lenka Kovalová připravila webové stránky na kterých nás zve a bude zvát do svého pestrého světa barev, výšek i hlubin pocitů, do krajiny fantazie i nepopsatelných hlubin vlastního nitra, v nichž se dotýká nedotknutelného ... na chvíli nás zpomalí a třeba i ten náš pohled stočí tam, kam se mnozí málokdy díváme a ten drahokam v nás pak nejsme sto uvidět ..
 

BESEDA V KNIHKUPECTVÍ KAPITOLA

 
Kapitola beseda realx
 
 
Máme úžasnou schopnost regenerace. Je k tomu zapotřebí jedna nezbytná podmínka - R E L A X A C E ... 
 
 
 
 
 
Vážení a milí přátelé,

v báječném knihkupectví KAPITOLA v Místku se 26. listopadu od 18 hodin bude konat setkání se Zdeňkem Šebestou a Lenkou Kovalovou s vyprávěním, besedou, ... 
Jste srdečně zváni.
Těšíme se na Vás ... 

ČAJ O PÁTÉ SE ZDEŇKEM ŠEBESTOU

 
Plakát Nic
 
 
Existují pouze dva dny v roce, kdy nemůžeme udělat vůbec nic. Jeden se jmenuje VČERA a druhý ZÍTRA. ...
 
 
 
 
 
Vážení a milí přátelé,

tradiční a oblíbený ČAJ O PÁTÉ s vyprávěním ZDEŇKA ŠEBESTY tentokrát na téma NIC NEKONČÍ, NIC NEUMÍRÁ aneb UMĚNÍ ŽÍT se koná v pátek 15. listopadu v našem jógovém sále ve Frýdku
Jste srdečně zváni.
Těšíme se na Vás ... 

LISTOPAD A PROSINEC V KARAKALU - POZVÁNKY

 
FESTIVAL FNO
"Není pravda, že máme málo času. Je ale pravdou, že ho hodně promarníme..." (Seneca)
 
 
Vážení a milí přátelé,

v letošním roce jsme pro Vás připravili ještě několik báječných aktivit, jsme moc rádi, že se všichni můžeme setkat se ZDEŇKEM ŠEBESTOU na tradičním a oblíbeném ČAJI O PÁTÉ (15.11.) s jeho vyprávěním o Životě  či na besedě v kouzelném knihkupectví KAPITOLA (26.11).
V předvánočním čase si pak můžete přijít vybrat oblíbené dárky pro své blízké, ale i pro sebe na VÁNOČNÍM JARMARKU (13.12.), který bude mít letosd premiéru.
VÁNOČNÍ SETKÁNÍ V OÁZE (20.12.) si u vás našlo svoji oblibu, tak věříme, že se  i letos opět setkáme v kouzelném prostředí vánočně laděné OÁZY při tradičně netradičním programu. 
 
 
Jste srdečně zváni.
Těšíme se na Vás ... 

SETKÁNÍ SE ZDEŇKEM ŠEBESTOU V ŘEPIŠTÍCH

 
REPISTE PRO SENIORY
 
 
"Ne každý, kdo má vrásky a šedivé vlasy dlouho žil. Mnohdy jen dlouho byl." (Seneca)
 
 
Vážení a milí přátelé,

Zveme vás na setkání se Zdeňkem Šebestou a jeho vyprávěním o tom, že i v pokročilém věku můžeme být zdraví a šťastní, o životní filosofii, pozitivním přístupu k životu a vizi dlouhověkosti. 
 
23. října 2019
od 15 hodin
ve společenském domě a restauraci U Máně
v Řepištích
 
 
Jste srdečně zváni.