Pavoučí síť

 
DSC02137 Small

Milí přátelé,

s radostí vám oznamujeme, že každý čtvrtek od 19.30 hodin provádíme společné meditace. V tuto chvíli medituje společně asi 30 učitelů a přátel naší školy s naším milým Zdeňkem Šebestou na dálku každý sám doma. Jednou za 14 dnů se setkáváme v našem jógovém sále na 9. ZŠ také ve čtvrtek v 19.30 hodin.

Příští setkání v jógovém sále ve Frýdku se uskuteční v září, termín bude upřesněn. O prázdninách se každý čtvrtek v meditaci propojujeme na dálku. 

Pokud budete mít zájem se k nám připojit ať na dálku nebo i v sále, můžete napsat na naší emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Budeme se moc těšit, že se náš počet přátel rozšíří. Postupně budeme používat i kolektivní sankalpu a vysílat do prostoru pozitivní přání, která by všem mohla být velmi prospěšná.

Každý lichý týden probíhá od 17 hodin v našm jógovém sále ve Frýdku SETKÁNÍ V TICHU. Je otevřeno všem zájemcům o společnou meditaci. Jste srdečně zváni. Informace na tel. 737 617 741.