RÁJ NA ZEMI

 
 Ráj na Zemi
 
Milí přátelé,
i my bychom se rádi přidali k pomoci lidem v těchto nesnadných dnech a proto Vám chceme nabídnout jednu z krásných relaxačních technik, která je inspirována textem Johna Lennona (Imagine) - RÁJ NA ZEMI. Pro ty, kteří se k nám chtějí přidat v meditaci, ale nedovedou se zklidnit, nabízíme tuto variantu, která nám umožňují zlepšit psychickou pohodu, odstranit negaci depresivní nálady, nastartovat pozitivní přístup k životu, dosáhnout zlepšení zdravotního stavu.
To všechno můžete získat poslechem tohoto CD. https://drive.google.com/drive/folders/106nmqjGZlBkuPOzoj2G3IcC84yGvESSy?usp=sharing
Mnozí mají teď více času na to, na co si jej ještě před pár dny složitě hledali, možná jsou mnozí dokonce více osamělí - věříme, že krásný hlas Lenky Kovalové, která nás technikou provází, bude komukoliv vítanou, milou návštěvou a inspirací. Budeme moc rádi, pokud ji budete sdílet a pokud možno zprostředkovat i těm, o kterých víte, že ji potřebují či ocení a nemají k ní přístup. Děkujeme vám. Ať je technika k radosti i užitku.
Pokud vás nahrávka osloví další tituly najdete:

SNAD SE K NÁM TAKÉ PŘIDÁTE...

Zrození2

KAPKA NADĚJE

Kapka naděje Small